Containercapaciteit en laadplan
Inwendige afmetingen, maximaal laadvermogen en palletcapaciteit van containers van 20' DV, 40' DV en 40' HC.
Een 20' DV biedt ongeveer 33 m³ inwendig volume, een 40' DV ongeveer 68 m³ en een 40' HC ongeveer 76 m³. Deze waarden verschillen enkele honderden liters per fabrikant, serie en leeftijd van de container; het bindende maximale brutogewicht van een container staat op de CSC-plaat op de deur en de tarra staat op de deur geschreven. De onderstaande tabel is bedoeld voor planning, niet voor aangiften.
Hoe het wordt berekend
De capaciteit wordt door twee afzonderlijke plafonds begrensd, en wat het eerst vol is, bepaalt. Volumeplafond: inwendige lengte × inwendige breedte × inwendige hoogte. Voor een 40' DV is 12,032 × 2,352 × 2,393 ≈ 67,7 m³; in tabellen wordt dit afgerond op 68 m³. Gewichtsplafond: trek van het maximale brutogewicht op de CSC-plaat (een gangbare waarde is 30.480 kg) de tarra van de container af; voor een 40' DV met een tarra van 3.800 kg is het maximale laadvermogen ≈ 26.680 kg. Voorbeeld: 25 europallets, elk 1,386 m³ en 900 kg. Het volume is 34,7 m³ (onder 67,7), het gewicht 22.500 kg (onder 26.680) — één laag past. Woog elke pallet 1.100 kg, dan zou het totaal 27.500 kg zijn en zou het gewichtsplafond het eerst vol zijn.
Inwendige afmetingen en volumes
Inwendige afmetingen verschillen van uitwendige en variëren met fabrikant, serie en leeftijd van de container. De onderstaande waarden zijn in de sector gangbare referenties; de deuropening is enkele centimeters smaller dan de inwendige breedte, dus vraag bij brede of hoge colli apart naar de deurafmetingen. De genoemde volumes zijn theoretische geometrische volumes: door ruimte tussen de colli, marge voor de verpakking, sjorring en stuwmateriaal ligt de praktische vulling bij de meeste lading lager. De vloeroppervlakte van een 40' HC en een 40' DV is gelijk; het enige verschil is ongeveer 30 centimeter inwendige hoogte, en dat verschil beslist bij lichte, volumineuze lading.
- 20' DV — inwendig ≈ 5,90 × 2,35 × 2,39 m · volume ≈ 33 m³ · tarra ≈ 2.200–2.400 kg
- 40' DV — inwendig ≈ 12,03 × 2,35 × 2,39 m · volume ≈ 68 m³ · tarra ≈ 3.700–3.900 kg
- 40' HC — inwendig ≈ 12,03 × 2,35 × 2,69 m · volume ≈ 76 m³ · tarra ≈ 3.900–4.100 kg
- Het maximale brutogewicht is bij de meeste units 30.480 kg; maximaal laadvermogen = maximaal brutogewicht − tarra
- De deuropening is smaller dan de inwendige breedte; controleer dit apart bij volumineuze colli
Hoeveel pallets passen erin: één laag en dubbel gestapeld
Voor één laag op de vloer, met europallets (120 × 80 cm) en industriepallets (120 × 100 cm), zijn de capaciteiten ongeveer: 11 euro- of 9–10 industriepallets in een 20' DV, en 24–25 euro- of 20–21 industriepallets in een 40' DV en een 40' HC. Deze aantallen variëren met één of twee, afhankelijk van de indeling, de toegestane overstek en de oriëntatie van de pallets. Kan de lading gestapeld worden, dan is een dubbele laag mogelijk: de inwendige hoogte van ongeveer 269 cm van een 40' HC biedt plaats aan twee lagen van 130–134 cm inclusief pallet, terwijl de 239 cm van een 40' DV slechts twee lagen van 115–118 cm inclusief pallet toelaat. Bij dubbel stapelen is hoogte niet de enige beslissende factor — ook wordt gecontroleerd of de onderste pallet de last erboven kan dragen en of het totaal het gewichtsplafond overschrijdt.
- 20' DV: 11 europallets of 9–10 industriepallets (één laag)
- 40' DV / 40' HC: 24–25 europallets of 20–21 industriepallets (één laag)
- Voor dubbel stapelen een laaghoogte van ~130 cm inclusief pallet in een 40' HC en ~117 cm in een 40' DV
- Het draagvermogen van de onderste pallet is een voorwaarde voor dubbel stapelen
Beperkt het volume of het gewicht?
Welk plafond het eerst vol is, wordt bepaald door de dichtheid van uw lading. De globale drempel is het maximale laadvermogen gedeeld door het inwendige volume: in een 20' DV ongeveer 28.200 ÷ 33,1 ≈ 850 kg/m³, in een 40' DV 26.700 ÷ 67,7 ≈ 395 kg/m³, in een 40' HC 26.500 ÷ 76,3 ≈ 347 kg/m³. Ligt uw dichtheid boven de drempel, dan beperkt het gewicht; eronder het volume. Praktisch gevolg: bij dichte lading zoals marmer, staal, keramiek en vloeistoffen draagt een container van 20' veel meer kilogram per kubieke meter; bij lichte, volumineuze lading zoals meubels, verpakkingen, textiel en kunststoffen levert een 40' HC de meeste kubieke meters. Eén container van 40' nemen in plaats van twee van 20' wint aan volume, maar halveert het totale gewichtsplafond bijna — bij dichte lading pakt deze keuze verkeerd uit.
- Drempel 20' DV ≈ 850 kg/m³
- Drempel 40' DV ≈ 395 kg/m³
- Drempel 40' HC ≈ 347 kg/m³
- Dichte lading → 20', lichte volumineuze lading → 40' HC
Het plafond op de weg en de CSC-plaat
Het gewicht dat in een container past, is niet het gewicht dat u die container over de weg kunt vervoeren. In Turkije stelt het artikel over gewichten en afmetingen van het Wegenverkeersreglement het maximale beladen gewicht van combinaties van trekker en oplegger met vijf of zes assen vast op 40 ton; bij gecombineerd vervoer stijgt deze grens, met geschikte combinaties die een ISO-container van 40 ft vervoeren, tot 44 ton. Een trekker en containerchassis wegen samen ongeveer 13–15 ton en de tarra van een container van 40 voet ongeveer 3,8 ton; onder het plafond van 44 ton valt het resterende laadvermogen in de bandbreedte van 25–27 ton en kan, afhankelijk van de combinatie, onder de 26,7 ton zakken die de container op zee zou kunnen dragen. Onder het regime van 40 ton zakt de marge terug tot ongeveer 23 ton. Grenzen verschillen tussen de landen van herkomst en bestemming, en op sommige routes gelden extra beperkingen op basis van asbelasting. Het bindende maximale brutogewicht staat altijd op de CSC-plaat op de deur van die specifieke container; de tarra staat op de deur geschilderd, en de VGM-aangifte wordt met deze tarra berekend. Zie voor de werking van gratis periodes (free time) demurrage en detention.
- Turkije: voor geschikte combinaties die een ISO-container van 40 ft vervoeren is het maximale beladen gewicht 44 ton
- De algemene grens voor trekker en oplegger is 40 ton; deze verschilt per land en route
- Trekker + chassis ≈ 13–15 ton, tarra van een container van 40' ≈ 3,8 ton
- Bindende waarden: de CSC-plaat op de deur (maximaal brutogewicht) en de tarra-aanduiding op de deur
Veelgestelde vragen
Hoeveel kubieke meter lading past in een container van 20 voet?
Het theoretische inwendige volume is ongeveer 33 m³ (circa 5,90 × 2,35 × 2,39 m). In de praktijk kan niet het hele volume worden benut: omdat de afmetingen van de colli niet precies in die van de container opgaan, blijft er ruimte tussen de colli over, en ook sjorring en stuwmateriaal nemen plaats in. Bij gepalletiseerde lading ligt de werkelijke vulling meestal onder het theoretische volume. Voor nauwkeurige planning is rekenen op basis van de palletafmeting en het aantal lagen betrouwbaarder.
Wat is het verschil tussen een 40' DV en een 40' HC?
Alleen de inwendige hoogte. Beide hebben dezelfde vloeroppervlakte en lengte; de inwendige hoogte van een 40' HC is ongeveer 2,69 m en die van een 40' DV ongeveer 2,39 m. Deze 30 centimeter verhogen het volume van ongeveer 68 m³ naar 76 m³ en veranderen de mogelijkheid om dubbel te stapelen. Aan de gewichtskant is er geen winst; omdat de tarra van de HC iets zwaarder is, is het maximale laadvermogen bij de meeste units gelijk aan dat van de DV of een tikje lager.
Waar vind ik de werkelijke tarra van een container?
Op de deur van de container. De CSC-plaat die op de deurvleugel is geklonken toont het maximale brutogewicht; de tarra en het maximale laadvermogen staan op de deur geschilderd. Tarrawaarden in catalogi zijn gemiddelden en kunnen bij de werkelijke unit afwijken. Ook de VGM-aangifte (verified gross mass) gebruikt de eigen tarra van de container, dus de deur vóór het laden fotograferen voorkomt later geschillen.
Moet ik twee containers van 20' nemen of één van 40'?
Kijk naar de dichtheid. Het volume van één container van 40' ligt dicht bij het totale volume van twee containers van 20', maar het maximale laadvermogen is beperkt tot dat van één container — twee containers van 20' dragen dus ongeveer twee keer zoveel gewicht. Voor dichte lading zoals marmer, staal en keramiek gaat de voorkeur uit naar containers van 20'; voor lichte, volumineuze lading zoals meubels, verpakkingen en textiel neemt één 40' HC meer kubieke meters mee en beperkt de handling.
Wat als mijn lading geen hele container vult?
Dan komt LCL-transport in een gedeelde container in beeld; de vracht volgt uit de revenue ton, dat wil zeggen uit de vergelijking van kubieke meters met tonnen. U kunt de kubieke meters van uw lading uitrekenen met de CBM-calculator, en op de pagina FCL en LCL leest u het verschil tussen beide modi. Zodra uw volume een bepaald deel van de container overschrijdt, wordt een volle container vaak de verstandiger keuze; deel de afmetingen met ons en wij vergelijken beide opties: vraag een offerte aan.